Doporučené články

Boláčky

Ne vždy se z kola vracíme ve stejném stavu, v jakém jsme vyjeli. Zde nabízíme velkou galerii našich boláčků za poslední roky. Nenechte se odradit!

Číst dál

Kotoučovky na silnici ?!

Po té, co svaz povolil od 1.1.2019 použití disků na silnici, jsem zahrabal v archívu a můžete si znovu přečíst mé proroctví z března 2017:Určitě jste si, při prohlížení katalogů kol všimli, že zájemce o novou silničku bude mít o jedno dilema více a to: "Budu krotit rychlost léty prověřenými ráfkovými brzdami nebo vsadím na zrychlující lavinu zvanou disk?" V našem článku se nad tímto tématem zamýšlí zastánce klasiky a příznivec moderny...

Číst dál

Nejhezčí snímky Járy Cimrmana

Číst dál
Další Doporučené články

Nejnovější články

Sportovec roku

V Holicích proběhlo vyhlášení Sportovce roku 2021. Našim členům se zadařilo.

Číst dál

Poprvé na Extrém bike Most

Na druhý závod Nova cupu a zároveň ČP XCM jsme se museli vydat až do vzdáleného Mostu. A vůbec toho nelitujeme.

Číst dál

Nova cup na Sázavě

Kolotoč závodů se po Koroně znovu roztáčí a my byli u toho.

Číst dál

Šerlich 2019

Dlouho jsem nic nepsala. Né, že by nebylo co, jen nepřišla ta správná nálada. Dnešní povídání není o závodech, ale o jedné hobby jízdě. To, že kolo mě provází od dětství až do teď, víme. Moje kondice je sice žalostná :), ale mě stačí málo. Kousnu se a jedu. Anebo na to dojedu : ). Tady u nás v nížinách (Holice) se za kopci jezdí. Velkou tradicí Holických cykloturistů je každoroční jízda Tour de Šerlich. Já osobně jsem už pár ročníků odjela.

Číst dál

Krušnoman

Nejprve ta důležitější a pro mě jednodušší část. Dědkem jsem se stal zásluhou dcery Lenky, které se letos v měsíci květnu narodil syn Mikuláš. O té méně důležité, ale pro mě dosti namáhavé části bude pojednávat tento článek. Když jsem začal v mládí běhat na lyžích, byla velmi populárním závodem Jizerská 50. Tehdy jsem si však netroufal postavit se na její start v Bedřichově. Jenom jsem si tak říkal, že snad jednou bych mohl dokázat ujet těch padesát kilometrů.

Číst dál

Sudety 2019 – po letech sucha opět pořádné bláto

Letošní počasí bylo pamětníky přirovnáváno k ročníku 2001, který patří k dosud nejtěžším v 25ti leté historii. A my byli u toho!

Číst dál

Holická stovka 2019

Časovka družstev na 100 km

Číst dál

Né! To nemyslíš vážně!

Šok! Okamžité vyloučení z týmu nebo zápis do historie našeho klubu? Možná jde jen o první nesmělé krůčky, které v budoucnu budou úsměvné, protože závodit na elektrokole bude za pár let naprosto běžné...

Číst dál

KPŽ Karlovy Vary

Chtěl jsem poslat pár slov Standovi na FB, jak bylo ve Varech a trochu jsem se rozepsal...

Číst dál

Video na tento týden

Krásný návod Danny Macaskilla, co dělat, když dostanete dítě na hlídání, ale vy byste raději prohnali svůj bike.

Číst dál
Další Nejnovější články
Cyklistický klub Bike Freaks
1992-2022