Zpět na články

5. 11. 12Hradecký pohár 2012

Naši mladí jsou fakt dobří

V sobotu 3. listopadu se v narvané sokolovně na Novém Hradci uskutečnilo slavnostní zakončení Hradeckého poháru. Většina z nás tam byla, tak není třeba široce rozepisovat jak slavnostní akt probíhal, snad jen poznámka, že i bez Leoše Mareše mělo vyhlašování šmrnc a líbilo se.

Napadlo mě udělat srovnání dosažených výsledků mládeže a posuďte sami, že jsme si vedli dost dobře. Srovnal jsem počty umístění na prvních pěti místech, tedy místech, dost reprazentativních, kde pořadí není většinou ovlivněno počtem odjetých závodů:

3. místo: 1

Dosáhli jsme 7 umístění v elitní pětce, stejně jako jezdci Cyklo Bendl, máme ale o 2 medaile víc.
Dobrá práce, děvčata a chlapci, tak neusněte na vavřínech, ať to příští rok dopadne ještě líp.

Autor: Pavel Bečka

Lyrický básník, milovník MMA a bezmotorového létání. Zavilý budhista. Příležitostný cyklista a lhář.

Fotografie

Napsali o nás: Na webu ZŠ Holubova se objevil tento článek: Junioři cyklistického klubu V6 Bike Freaks Holice v letošním roce vybojovali v Hradeckém poháru velmi pěkná místa. Na fotografii se Vám představují žáci naší školy: Štěpánka Hojková ze 4. A vyhrála 1. místo a Lucka Hendrychová ze 4. A se umístila na krásném 3. místě v kategorii mladších žákyň a Martina Papoušková ze 4. A obsadila pěkné 8. místo v kategorii starších žákyň. Fanda Hojka z 2. B získal 3. místo v kategorii mladších žáků. Na trénincích a závodech tráví tito mladí cyklisté spoustu času, a i přesto plní svědomitě své školní povinnosti. Všem blahopřejeme!
Autor: škola