Doporučené články

Boláčky

Ne vždy se z kola vracíme ve stejném stavu, v jakém jsme vyjeli. Zde nabízíme velkou galerii našich boláčků za poslední roky. Nenechte se odradit!

Číst dál

Holická stopa na MS

Článek z Holických novin

Číst dál

Kotoučovky na silnici ?!

Po té, co svaz povolil od 1.1.2019 použití disků na silnici, jsem zahrabal v archívu a můžete si znovu přečíst mé proroctví z března 2017:Určitě jste si, při prohlížení katalogů kol všimli, že zájemce o novou silničku bude mít o jedno dilema více a to: "Budu krotit rychlost léty prověřenými ráfkovými brzdami nebo vsadím na zrychlující lavinu zvanou disk?" V našem článku se nad tímto tématem zamýšlí zastánce klasiky a příznivec moderny...

Číst dál
Další Doporučené články

Nejnovější články

Holická stopa na MS

Článek z Holických novin

Číst dál

Sportovec roku

V Holicích proběhlo vyhlášení Sportovce roku 2021. Našim členům se zadařilo.

Číst dál

Poprvé na Extrém bike Most

Na druhý závod Nova cupu a zároveň ČP XCM jsme se museli vydat až do vzdáleného Mostu. A vůbec toho nelitujeme.

Číst dál

Nova cup na Sázavě

Kolotoč závodů se po Koroně znovu roztáčí a my byli u toho.

Číst dál

Šerlich 2019

Dlouho jsem nic nepsala. Né, že by nebylo co, jen nepřišla ta správná nálada. Dnešní povídání není o závodech, ale o jedné hobby jízdě. To, že kolo mě provází od dětství až do teď, víme. Moje kondice je sice žalostná :), ale mě stačí málo. Kousnu se a jedu. Anebo na to dojedu : ). Tady u nás v nížinách (Holice) se za kopci jezdí. Velkou tradicí Holických cykloturistů je každoroční jízda Tour de Šerlich. Já osobně jsem už pár ročníků odjela.

Číst dál

Krušnoman

Nejprve ta důležitější a pro mě jednodušší část. Dědkem jsem se stal zásluhou dcery Lenky, které se letos v měsíci květnu narodil syn Mikuláš. O té méně důležité, ale pro mě dosti namáhavé části bude pojednávat tento článek. Když jsem začal v mládí běhat na lyžích, byla velmi populárním závodem Jizerská 50. Tehdy jsem si však netroufal postavit se na její start v Bedřichově. Jenom jsem si tak říkal, že snad jednou bych mohl dokázat ujet těch padesát kilometrů.

Číst dál

Sudety 2019 – po letech sucha opět pořádné bláto

Letošní počasí bylo pamětníky přirovnáváno k ročníku 2001, který patří k dosud nejtěžším v 25ti leté historii. A my byli u toho!

Číst dál

Holická stovka 2019

Časovka družstev na 100 km

Číst dál
Další Nejnovější články
Cyklistický klub Bike Freaks
1992-2024