Doporučené články

Boláčky

Ne vždy se z kola vracíme ve stejném stavu, v jakém jsme vyjeli. Zde nabízíme velkou galerii našich boláčků za poslední roky. Nenechte se odradit!

Číst dál

Kotoučovky na silnici ?!

Po té, co svaz povolil od 1.1.2019 použití disků na silnici, jsem zahrabal v archívu a můžete si znovu přečíst mé proroctví z března 2017:Určitě jste si, při prohlížení katalogů kol všimli, že zájemce o novou silničku bude mít o jedno dilema více a to: "Budu krotit rychlost léty prověřenými ráfkovými brzdami nebo vsadím na zrychlující lavinu zvanou disk?" V našem článku se nad tímto tématem zamýšlí zastánce klasiky a příznivec moderny...

Číst dál

Nehezčí snímky Járy Cimrmana

Číst dál
Další Doporučené články

Nejnovější články

Sudety 2019 – po letech sucha opět pořádné bláto

Letošní počasí bylo pamětníky přirovnáváno k ročníku 2001, který patří k dosud nejtěžším v 25ti leté historii. A my byli u toho!

Číst dál

Holická stovka 2019

Časovka družstev na 100 km

Číst dál

Né! To nemyslíš vážně!

Šok! Okamžité vyloučení z týmu nebo zápis do historie našeho klubu? Možná jde jen o první nesmělé krůčky, které v budoucnu budou úsměvné, protože závodit na elektrokole bude za pár let naprosto běžné...

Číst dál

KPŽ Karlovy Vary

Chtěl jsem poslat pár slov Standovi na FB, jak bylo ve Varech a trochu jsem se rozepsal...

Číst dál

Video na tento týden

Krásný návod Danny Macaskilla, co dělat, když dostanete dítě na hlídání, ale vy byste raději prohnali svůj bike.

Číst dál

Krušnoton 2019

Test. Kdo si chce sáhnout na dno svých sil, ať se zúčastní tohoto závodu. Pro rok 2019 navíc pořadatelé připravili novinku trasu XXXL – 300 km, převýšení 6000 m.Toto jsem zažil já v minulém roce.

Číst dál

Za hranice všedních dní

Zvýhodněné startovné na 22. SALZKAMMERGUT TROPHY, který se pojede 13. ČERVENCE...

Číst dál

Kruhové šlapání

V současném tréninkovém období je prostor se zaměřit na správnou techniku šlapání, čímž můžeme ušetřit drahocenou energii. Jednoduchý návod jak na to si přečtěte níže.

Číst dál

Dům Lance Armstronga

Jak dnes bydlí Lance? Video procházka po jeho domě.

Číst dál

Štědrodenní vysmrádnutí 24.12.2018

Tradiční ježíškovská akce byla letos v ohrožení už od středy, kdy meteorologové poprvé předpověděli deštivo. V noci déšť, ráno v 8 taky. Už už to vypadalo, že se nikam nepojede. V 9 hod, třicet minut před plánovaným srazem, se vše v dobré obrací, jdeme rychle do sportovního a bleskem ke křížku kde máme sraz.

Číst dál
Další Nejnovější články
Cyklistický klub Bike Freaks
1992-2019