Zpět na články

16. 2. 22Sportovec roku

V Holicích proběhlo vyhlášení Sportovce roku 2021. Našim členům se zadařilo.

V ZUŠ Karla Malicha proběhlo 15. 2. vyhlášení Sportovce roku 2021. Ze tří  nominací se radujeme ze 3 úspěchů.

V kategorii mládež do 18 let si Zuzka Krátká, odnáší cenu za 4. místo z 10 vybraných finalistů.

Mezi dospělými byla vyhlašovaná pětice. Letos cyklistika obsadila kompletní pódium. Lucie Hendrychová uspěla před čtvrtým motokrosařem a pátým basketbalalistou a obsadila moc pěkné 2. místo mezi Štěpánkou Hojkovou (1.) a Dominikem Petrnouškem (3.).

Nejlepším týmem / družstvem byl vyhlášen náš klub Bike Freaks Holice za skvělé výsledky a celkové vítězství v Prima Cupu.

Autor: Lucka Hendrychová

Jezdím na silničce, horském kole a zkusila jsem i cyklokros. Vyhovují mi spíš delší tratě a baví mě sjezdy. Na trati mě vždy poznáte, protože jako jediná (poslední) z našeho týmu vozím rohy.