Zpět na články

7. 9. 13Kolo pro život - Liberec

Získá Vojta osmé vítězství a stane se tak králem své kategorie?...

V dětském závodě Junior trophy - Ještěd tour byla trať pěkně terénní: to se vidí málo kdy. Na trati byl dokonce i přírodní pump track. Vojta jel zkrácenou trať. Dojel první a stal se celkovým vítězem své kategorie s maximálním ziskem 8 vítězství. Martina dojela šestá a já osmá.
                                                                                                                     Lucka

Edit: Jen dodám, že jsem nastoupil do první vlny kratší tratě (32 km) s odhodláním ukázat všem, zač je v Pardubicích perník. Nevím, kde se to v těch lidech bere. Hned od startu jeli takové "kule", že jsem si musel "vystoupit". Do lyžařského areálu ve Vestci jsem dorazil po 1:37:37 na 23. místě jako 6. v kategorii.