Zpět na články

2. 12. 09Polomské okruhy

Autor: Jiří Hendrych

Biker a příležitostní silničář. Příznivec disků na silničních kolech, elektronického řazení a dalších technických vychytávek. Na druhé straně věrný zastánce dvojpřevodníku. Servisman ve V6, trenér Cyklokroužku.

Fotografie

Po startu: Polomské okruhy jsem pojal jako trénink s tím, že si ráno přivstanu, dojedu do Polomu na kole, odzávodím a vrátím se po ose, jak se říká: "na vyjetí". Start - rozjíždělo se takticky, v poklidu, takže nebylo kam spěchat.
Autor: neznámí

průjezd cílem: Závěrečný kopec mě dával řádně zabrat. Vzlášť, když jedete v cca 15ti členné skupině, do které evidentně nepatříte. Společnost mě dělalo 5 mladíků z PSK Whirpool, plus týpci ze zvučných teamů: Cyklo Max, HSK, Stalak, JKF Jaroměř, DeVoss... Prostě jsem musel jet "podlahu" a čekat jestli mě to bude stačit. (stačilo to 4x ze 7mi okruhů)
Autor: neznámí

Oblečení: Jedním z důvodů "odpadnutí". Bylo uvaření motoru. :) Když jsem ráno vyjížděl z domu, tak bylo 5°C. Že bude za dvě hodiny, v době startu, 15°C, tak to jsem nečekal. Návleky na nohy jsem před startem stáhnul, sundal vestu, ale rukavice jsem si z bezpeč. důvodů nechal. (a nebyl jsem sám.)
Autor: neznámí

druhá skupina: Rychlostní prémie rozdělila čelo závodu na dvě skupiny (zaplať pánbůh). I tak se, ale jelo jako o závod.
Autor: neznámí

V6 asistance: 200m před cílem cítím, že to nějak nejede. Zadní kolo má defekt. Využívají toho dva závodníci, kterým jsem v půlce kopce ujel o nějakých 50m. Ani se o nic nesnažím. Je to jako když bych jel s ruční brzdou. Asistuje mě Pavel, který se vyspinkal a přijel podívat. :)
Autor: neznámí

Sdílet na Facebooku
Cyklistický klub Bike Freaks
1992-2022