Zpět na články

27. 6. 10Rampušák

Autor: Jiří Hendrych

Biker a příležitostní silničář. Příznivec disků na silničních kolech, elektronického řazení a dalších technických vychytávek. Na druhé straně věrný zastánce dvojpřevodníku. Servisman ve V6, trenér Cyklokroužku.

Fotografie

Pavel: Pohoda...
Autor: coach

Pavel 2: Po většinu času kraloval 10té skupině, kde si kolegové závodníci řádně dávali.
Autor: coach

stoupání: Foťák většinou zkresluje. Tak jsem mu trochu pomohl.
Autor: coach

Na Haničce: S Martinem na Haničce.
Autor: coach

Petr: Zakousnutý jako pitbul.
Autor: coach

Petr 2
Autor: coach

Petr 3: Při poskytování rozhovoru.
Autor: coach

Petr 4: Kolegové z V6 trošku rozpumpovali laxní tempo a Péťovi to udělalo (jak dokladá i tento snímek) nesmírnou radost.
Autor: coach

Rampušák 2010: Pavel ve stoupání, raritní foto, za mnou ve žlutém dresu Lance Armstrong (bodyguardi šli samozřejmě hned po fotografovi), jel inkognito, Rampušák byla jeho poslední šance si kvalitně zazávodit před Tour, na startu samozřejmě nebyl, vyjel z lesa na 3. km, v tomhle kopci jsem za sebou slyšel pořád něco jako "slowly, slowly", kdo má té jeho texaské angličtině rozumět, pak už jsem ho neviděl, možná neporozuměl značení a krouží lesy v okolí Mladkova dodnes...

Rampušák 2010: Pavel ve skupince, v které strávil posledních 70 km závodu

Rampušák 2010: Pavel - stejná skupina, celkem 6 lidí

Rampušák 2010: Pavel v cíli, tep 187, posledních 20 km se jelo na doraz a do cíle se spurtovalo do kopce, před sebe jsem pustil jen borce v dresu Pellsu .... Díky za hlasitou podporu přátelům z HSK

Petr: Cílovka,společný dojezd - velký dík patří kolegům, podrželi mě když sil ke konci ubývalo. A taktéž poděkování členům HSK za podporu před cílem.
Autor: Kocián

Cíl: BIKE FREAKS v pozadí nebo spíše jen pozadí :)
Autor: Ivo Cygrýd

Z trati: Petr
Autor: JirkaD

Sdílet na Facebooku
Cyklistický klub Bike Freaks
1992-2022