Biker a příležitostní silničář. Příznivec disků na silničních kolech, elektronického řazení a dalších technických vychytávek. Na druhé straně věrný zastánce dvojpřevodníku. Servisman ve V6, trenér Cyklokroužku.

Bike Freaks Holice: Pár lidí chybí, ale není všem dnům konec. Srpen 2012

Team: Společné foto ze září 2010

Team: Najdi 5 rozdílů

Team: Team po skončení DP 2012, kdo nepřijel, není na obrázku

Junior team: Brno, Mulda 2012, říjen. Bohužel nemohli přijet Štěpka, Fanda a Kuba.

Napsali o nás: Na webu ZŠ Holubova se objevil tento článek: Junioři cyklistického klubu V6 Bike Freaks Holice v letošním roce vybojovali v Hradeckém poháru velmi pěkná místa. Na fotografii se Vám představují žáci naší školy: Štěpánka Hojková ze 4. A vyhrála 1. místo a Lucka Hendrychová ze 4. A se umístila na krásném 3. místě v kategorii mladších žákyň a Martina Papoušková ze 4. A obsadila pěkné 8. místo v kategorii starších žákyň. Fanda Hojka z 2. B získal 3. místo v kategorii mladších žáků. Na trénincích a závodech tráví tito mladí cyklisté spoustu času, a i přesto plní svědomitě své školní povinnosti. Všem blahopřejeme!
Autor: škola