Zpět na články

10. 6. 18Vidnavské okruhy

Blíží se víkend a my se rozhodujeme, jestli pojedeme na 4. závod ČP do Vidnavy u Jeseníku.

Ale kde to vlastně je?


V pátek máme napilno, takže odpočítávání našeho odletu začíná až s odchodem posledního zákazníka. Startujeme o půl osmý a kolem desáté jdeme na mezipřistání v Černé Vodě. (o příjemné sobotě na Rychlebských stezkách někdy příště)

Než v sobotu v podvečer zasáhne Vidnavu průtrž mračen, jsme už zaparkovaní u místního hřbitova.

Pro ty, co ve Vidnavě, stejně jako já, nikdy nebyli, bych toto městečko u polských hranic přirovnal k Josefovu, ale s okolními silnicemi jako v západním Německu. Blízké Jeseníky jsou zárukou, že to nebude žádná placka. Prostě kraj pro silničáře zaslíbený.

Na 15km okruh se vydali Pája, Fanda a Lucka.

pokračování v popiscích u obrázků 

Autor: Jiří Hendrych

Biker a příležitostní silničář. Příznivec disků na silničních kolech, elektronického řazení a dalších technických vychytávek. Na druhé straně věrný zastánce dvojpřevodníku. Servisman ve V6, trenér Cyklokroužku.

Fotografie

Fanda při rozjíždění
Autor: Coach

Krátce po startu
Autor: Coach

Pavel jel s ujetou skupinou tak rychle, že jsem ho ani nestihl blejsknout. Tvářil se v pohodě a asi opravdu byl, protože v cílovém finiši protíná pásku jako pátý! Gratulace.
Autor: Coach

Fanda (v bílo-modrém uprostřed) musel být zakousnutý do řídítek o 1 okruh déle než ml. žáci. V balíku byl většinou nakonci, ale na rozdíl od Lucky tam byl! Neskutečně dřel a podle mne si číslo 30 ve výsledcích nezaslouží. (konkurence je prostě obrovská)
Autor: Coach

Lucce to v prvním větším kopci odjíždí. Jede v 6ti členné skupině. Ostatním se moc tahat nechce, takže ztráta nárůstá.
Autor: Coach

Lucka Hendrychová
Zaplať pánbůh, že se jí daří spurt. Klasifikovaná na 10.místě.
Autor: Coach

Sdílet na Facebooku

Komentáře ke článku

Jan Kozák napsal 12. 6. 2018
Výborný článek! Díky fotkám s popisky je to jednoduché na čtení / prohlížení. Jako komiks. Takto jsem si to představoval, když se tento koncept vymýšlel.
Cyklistický klub Bike Freaks
1992-2022