Aktuality

4. 4. 2019: Holický medvěd 2019

Startovní listina závodu Holický medvěd byla spuštěna!
Přihlaste se.
Přejít

27. 3. 2019: Článek Krušnoton 2019

Test. Kdo si chce sáhnout na dno svých sil, ať se zúčastní tohoto závodu.

Pro rok 2019 navíc pořadatelé připravili novinku trasu XXXL – 300 km, převýšení 6000 m.

Toto jsem zažil já v minulém roce.


Přejít

26. 3. 2019: Dům Lance Armstronga

Jak dnes bydlí Lance? Video procházka po jeho domě.
Přejít

28. 2. 2019: Za hranice všedních dní

Zvýhodněné startovné na 22. SALZKAMMERGUT TROPHY, který se pojede 13. ČERVENCE...
Přejít

18. 2. 2019: Kruhové šlapání

V současném tréninkovém období je prostor se zaměřit na správnou techniku šlapání, čímž můžeme ušetřit drahocenou energii. Jednoduchý návod jak na to si přečtěte níže.
Přejít

25. 12. 2018: Štědrodenní vysmrádnutí 24.12.2018

Jak dopadlo tradiční setkání našeho týmu...
Přejít

18. 12. 2018: Novoroční jízda

Dobré zprávy přišly z Pardubického svazu cyklistiky. Při tradiční novoroční jízdě na Kunětickou horu, která se letos uskuteční po 71, budou moci všichni cyklisté mezi 10 - 11 hodinou opět až nahoru k hradu. Připomeňme si, že loni došlo ke slovní rozepři cyklistů s poněkud rigidním kastelánem, který trval na zákazu vjezdu. Svaz společně s cykloturisty získali povolení vyjet až k bráně hradu. Akce je již nyní ohlášena na Policii ČR i na obecním úřadě v Rábech. Žádáme všechny účastníky, pokud tam pojedete, respektujte dosažené dohody a také NEKLEPEJTE NA BRÁNU! A vy ostatní, co tam nepojedete, vemte si z případu ponaučení! Svět se vyvíjí...

16. 12. 2018: MČR mládeže v cyklokrosu - Mladá Boleslav

Uplynulou sobotu se Pavel Š. zúčastnil MČR v cyklokrosu. Opět měl podporu fanklubu ve složení Raráška a Markéty. 3 body vybojované v Jabkenicích mu zajistili 36. startovní pozici, za polovinou startovního pole. Trať v MB byla zmrzlá, uklouzaná s ledovými plotnami v zatáčkách, teplota lehce pod nulou všem zalézala pod nehty, alespoň se nemuselo řešit mytí kol. V prvním kole se Pavel probojoval na bodované pozice, ve druhém se posunul na 26. místo a byl i reálný další postup vpřed. Bohužel řetěz zaseknutý za vodítko ho ve třetím kole stál 15 pozic. Ve zbytku závodu zabojoval a v cíli ho rozhodčí registrovali na 38. místě. Přístí sezonu se vrhneme do cyklokosu opět více a snad i ve větším počtu závodníků.

16. 12. 2018: Informace z Komise mládeže ČSC

V rámci Českého svazu cyklistiky začala nově pracovat a nastolovat změny komise pro mládež. Jeden stěžejní úkol – sestavit kalendář poháru mládeže tak, aby termínově nekolidovaly silniční, dráhové a bikové závody, už splnila. Níže rozhovat s jejím předsedou Miloslve Hollósi převzatý ze stránek svazu.
Přejít

14. 12. 2018: CX Jabkenice

Letos to s naší účastí v cyklokrosovém ToiToi cupu nevypadalo moc nadějně. V předposledním závodě Českého poháru v Jabkenicích jsme konečně získali první aktivní účast díky Pavlovi Šumpíkovi. Ten nastupoval se startovním číslem 52 (z 60ti) na odpovídající startovní pozicí = na konci pelotonu. Jeho cílem bylo probojovat se dopředu a získat alespoň 1 mistrovský bod za 30. místo. Závod o velmi zajímavou trofej byl velmi rychlý a vyrovnaný, nejen na předních pozicích si to kluci pěkně dávali. Průměrná rychlost vítěze byla 23,33 km/h. Po Pavlově dobrém výkonu nakonec do Holic putují 3 body za 28. místo. Příští týden se koná v Ml. Boleslavi cyklokrosové Mistrovství ČR mládeže, kde by Pavel měl být také na startu.
Společné focení na Židovce. Zleva Vojta, Lucka, Jirka, Markéta, Zuzka, Marek, Rarášek, v mezeře zhasnutý Venda, dále určitě poznáváte Páju a na kraji Martina. Ve druhé řadě stojí nepřehlédnutelný Jirka Orel. Jediný kdo není vidět, tak to je za aparátem Vlaďka

31. 10. 2018: Noční jízda

Mimořádně vlídné počasí nám i na helloweenský den dovoluje jít jezdit.
Přejít

30. 10. 2018: Jaro, léto, podzim a zima. To jsou roční období, která se každoročně střídají - u sportovců je to obdobné

Dávám sem hezký článek od Karla Kopra o tréninkové struktuře cyklistické sezóny. Hezké čtení.
Přejít
Cyklistický klub Bike Freaks
1992-2019